Dear, partners! We are happy to inform you, that we have started active testing process of our new platform version "DoAffiliate 2.0". We invite you to try it. Please take in mind, that this is still beta version and if you have noticed some bugs, please inform us. We wish you a good journey in our
beta DoAffiliate.NET


AdBlocker plugin was detected on your browser. Disable it, to view this site.Phone: +371 20444664
E-mail: info@doaffiliate.net
?

monify.lv logo

monify.lv

www.monify.lv

Kampaņa ir aktīva
8 baneri

Kompānijas apraksts

PAR MUMS
Monify ir inovatīvs Latvijas finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas sniedz uzņēmējdarbības finansējumu maziem un vidējiem uzņēmumiem. Mūsu darbības ģeogrāfija nepārtraukti paplašinās, un mēs darbojamies jau četrās valstīs: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā.
Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem augt, nodrošinot ātru piekļuvi uzņēmējdarbības finansējumam. Situācijā, kad konservatīvi noskaņota banka pieprasītu uzņēmumam iesniegt virkni dokumentu, kas prasītu nedēļas, Monify to visu izdara nieka 60 minūtēs, turklāt pieprasot iesniegt mazāk dokumentu.

VĪZIJA
Mēs stingri ticam, ka uzņēmuma izaugsmei jābūt ierobežotai tikai uzņēmēju izdomā, nevis finansējuma trūkumā. Pārāk bieži redzam uzņēmumu neveiksmes vai stagnāciju tikai tāpēc, ka tiem nav nedz laika, nedz arī resursu, lai gaidītu aizdevuma piešķiršanu – iespējas izplēn un riski ņem virsroku – tas nav labi.
Tāpat Monify tic, ka nauda taisa naudu – ja Jums ir ideja vai parādās uzņēmējdarbības iespēja, Jums jādod iespēja tajā ieķerties.
Tieši tāpēc mēs izveidojām Monify – uzņēmējdarbības finansējumu, kas ir pieejams jebkuram uzņēmumam. Tas ir uzņēmējdarbības finansējums, ko var saņemt ātri – aizdevumu saņemsiet mazāk nekā 60 minūšu laikā. Uzņēmējdarbības finansējums, kas ir elastīgs un vienkāršs – bez ilgstošām procedūrām vai slēptām maksām.
Vai Jūs viena mēneša laikā no €100 000 spētu iegūt €110 000? Protams, ka Jūs spētu, jo esat uzņēmējs! Piesakieties uzņēmējdarbības finansējumam Monify.

Jaunumi

Jauna kampaņa KIMBI(CZ)! 05/12/2017
Kredits7(lv) un Kredits365(lv) izmaiņas komisijās! 01/12/2017
Jauna kampaņa STRANDIAFINANS(SE)! 30/11/2017
Jauna kampaņa EXPRESSKREDIT(SE)! 30/11/2017

@DoAffiliateNet


3.91.157.213