Dear, partners! We are happy to inform you, that we have started active testing process of our new platform version "DoAffiliate 2.0". We invite you to try it. Please take in mind, that this is still beta version and if you have noticed some bugs, please inform us. We wish you a good journey in our
beta DoAffiliate.NET


AdBlocker plugin was detected on your browser. Disable it, to view this site.Phone: +371 20444664
E-mail: info@doaffiliate.net
?

Kā tas strādā

Ar partneru programmu Tev ir iespēja iegūt papildus ienākumus, ne ar ko neriskējot. Ja Tev ir interneta portāls, mājas lapas vai kāda cita vietne, kur ir iespēja izvietot papildus reklāmas lauku, tad dari to, un sāc pelnīt jau šodien. Tev ir neierobežotas peļņas iespējas!

DoAffiliate.NET partnerprogrammu tīkls ir mārketinga sistēma, kas Tev piedāvā reklamēt preci vai pakalpojumus un par to saņemt attiecīgu samaksu. Sistēma izseko attiecīgo darījumu, kas tika veikts no Tavas mājas lapas vai interneta vietnes, kur Tu biji izvietojis reklāmu.

Mēs uzskaitīsim visus piesaistītos klientus - Tu nopelnīsi naudu.

Šajā partnerprogrammā ir 3 lietotāji:

  • Reklāmas partneris - reklāmas ņēmējs, var sākt reklamēt pakalpojumus vai produktus, izvēloties attiecīgo uzņēmumu pēc brīvas izvēles, saņemt reklāmas materiālus, aizpildīt savus reklāmas laukus un nopelnīt naudu;

  • Reklāma devējs – juridiska persona, kas vēlas reklamēt savu produktu vai pakalpojumu ;

  • DoAffiliate.NET– partnerprogrammas platforma, kas nodrošina Reklāmās partneriem iespēju reklamēt savus produktus/pakalpojumus un Reklāmas devējiem iespēju izvietot dotās reklāmas un saņemt par to regulāru samaksu..

Lai sāktu pelnīt, Tev kā Reklāmās partnerim ir jāreģistrējas DoAffiliate.net partnermārketinga tīklā un jāpārliecinās, ka Tavā interneta vietnē iespējams izvietot reklāmu.

Uzņēmumu reklāmas forma var būt dažādas, piem., interneta baneri, teksta saites vai reklāmas raksti u.c.

Kad būsi reģistrējies, varēsi izvēlēties un saņemt reklāmas materiālus, lai izvietotu tos savā interneta vietnē. DoAffiliate.NET sistēmā varēsi sekot ikdienas notiekošajiem darījumiem, kā arī analizēt savu reklāmas efektivitāti.

Reģistrējies un sāc pelnīt par katru piesaistīto klientu jau šodien!

52.55.186.225